Go to Top

Porządek przy wyburzeniach ze sprzętem Dynaset

Aby skutecznie wyburzać, potrzebne są młoty hydrauliczne i szczęki kruszące. Warto jednak pomyśleć o dodatkowych urządzeniach, które mogą nie tylko ułatwić, ale i bardzo przyspieszyć prace rozbiórkowe.  Chwytaki magnetyczne (które opisujemy w najnowszym wydaniu „Pośrednika Budowlanego”) działają przy wykorzystaniu hydrauliki maszyny, nie wymagając dodatkowego zasilania. Montuje się je łatwo i szybko na większości maszyn roboczych. Ale to jeszcze nie wszystko.

Doskonałym zastosowaniem chwytaka magnetycznego jest porządkowanie miejsca wyburzenia. Przy jego pomocy można bezbłędnie wyzbierać elementy zbrojenia, pręty, odpady czy poprzenosić stalowe profile. Ważną jego cechą jest także możliwość swobodnego przepinania chwytaka do każdej maszyny.
Aby utrzymać czystość i przejrzystość powietrza podczas rozbiórki, warto pomyśleć także o zamontowaniu na maszynie systemu tłumienia pyłu. Lepszy widok na obszar pracy poprawia także  bezpieczeństwo. Rozwiązanie proponowane przez Dynaset polega na rozpylaniu wody pod ciśnieniem na obszar roboczy. Pompa hydrauliczna wysokiego ciśnienia Dynaset HPW może być montowana na większości maszyn roboczych. (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.