Go to Top

...a co na Budmie?

Skala może trochę inna, ale poznańskim targom nikt w Polsce nie dorówna. Jest to zresztą największa impreza o tej tematyce na Europie Centralnej. W dodatku odbywa się co roku i co roku może liczyć na doskonałą frekwencję. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma odbędą się w dniach 12-15 lutego 2019. Poprzednią edycję zdecydowało się odwiedzić 46 tysięcy osób. W kolejnej, w ramach programu MTP organizującego przyjazd przedsiębiorców z zagranicy, pojawią się goście z niemal 30 państw, nie tylko europejskich. Przyjazd zapowiedzieli kupcy z Gruzji, Mongoli, Tadżykistanu, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wystawcy targów Budma to również mocno międzynarodowe towarzystwo. Oprócz statycznych stoisk przygotowują także wiele pokazów, konkursów, zawodów czy warsztatów. W ubiegłym roku na terenie targów odbyło się ponad 100 konferencji.

Organizatorzy zapraszają do dołączenia do listy wystawców (to już ostatnie miejsca), obiecują także poinformować nas zawczasu o wszelkich udogodnieniach dla odwiedzających.
(mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.