Go to Top

Magna Tyres – nowe opony i wyzwania

Magna Tyres wkracza w jedenasty rok działalności na polskim rynku. Ostatnie lata dostaw ogumienia do ładowarek, wozideł technologicznych i dźwigów przyczyniły się do wzrostu liczby klientów, nie tylko w Polsce, ale i w krajach sąsiednich, będących pod opieką Manga Tyres Poland.
Kamieniem milowym w rozwoju marki Magna na światowych rynkach jest uruchomienie w ubiegłym roku produkcji opon w Holandii. Dotychczas wszystkie produkty wytwarzane były w Chinach i na Tajwanie.
Wśród najnowszych premier firma podkreśla szczególnie  opony niskoprofilowe z bieżnikiem M-TERRAIN. Są dostępne w rozmiarze 750/65R25 E4 oraz 875/65R29 E4.  Są to opony klasy L4/E4 do stosowania w ładowarkach kołowych i wozidłach przegubowych.
Od 2015 roku klienci Magna Tyres Poland mieli do dyspozycji opony w trzech podstawowych rozmiarach  23,5/R25 26,5/R25 oraz 29,5R25. Kilkaset opon serii M-TERRAIN zamontowano na różnego rodzaju sprzęcie pracującym w ciężkich warunkach. Większość objęto monitoringiem stanu zużycia, a analizy potwierdziły wysokie parametry wytrzymałościowe ogumienia. Opierając się na tych danych, jak i na dużej chłonności rynku Magna Tyres spodziewa się zwiększenia ich sprzedaży. Więcej przeczytać można w PB 6/2018

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.