Go to Top

Serafin: warto być na targach!

W ubiegłym tygodniu na terenie Toru Wyścigów Konnnych Służewiec w Warszawie odbywały się targi Green Area Show. Impreza poświęcona  maszynom i narzędziom dla profesjonalistów zajmujących się zielenią przyciągnęła wiele znajomych  firm – między innymi P.U.H. Serafin. Oprócz kosiarek marki Grillo zaprezentowali cztery ładowarki Avant 225,  528, 635 i największą 745. Dzięki zorganizowaniu targów na murawie toru maszyny można było swobodnie przetestować

– Pzyjechałem w drugim dniu targów i od momentu kiedy tu jestem widzę nieustanny ruch na naszym stoisku – mówi Marcin Sieńko.  – Gościom podoba się, że nie jest to impreza służąca tylko zobaczeniu maszyn, ale mogą też do nich wsiąść i na nich popracować. To daje nam właściwie nieograniczone możliwości, by pokazać maszynę w akcji. Dzięki aktywnym pokazom zgromadziliśmy w pewnym momencie największą grupę zwiedzających na targach.
Aktywne prace w ziemi, działanie glebogryzarką czy wiertnicą przyciągają publikę jak magnes. Uważam, że targi powinny iść w tę stronę - więcej interakcji, testów, możliwości działania. A przy tym to, czego nie możemy doświadczyć przez telefon czy internet, a więc rozmowa w cztery oczy z klientem, wymiana doświadczeń przy naszym stoisku. Warto jest nawiązywać nowe znajmości i utrzymywać te, które już mamy.

Tekst i zdjęcia: Janek Izydor Barański

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.