Go to Top

Zbliża się INTERMASZ

Wielkimi krokami zbliża się INTERMASZ po raz kolejny towarzyszący targom BUDMA. Maszynowa impreza odbywać się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 4-7 lutego. Choć zapewne cała oferta BUDMY godna jest obejrzenia, warto zawczasu dowiedzieć się, w jakim rejonie MTP znajdą się „nasi” wystawcy, jak do nich trafić i kogo będziemy mogli spotkać w Poznaniu.

Fundamenty, stropy, bramy, narzędzia, dachy czy budownictwo energooszczędne oraz wiele, wiele innych produktów i technologii – to wszystko jak zwykle znaleźć można będzie podczas BUDMY Jednak maszyny i sprzęt budowlany po raz kolejny zgromadzone zostaną w dwóch pawilonach 7A i 8A, do których najłatwiej jest trafić od strony wejścia zachodniego czyli ulicy Śniadeckich.

Przed wyjazdem na targi warto zarejestrować się online, by wejść na teren MTP bez zbędnego oczekiwania. Bilety dla zarejestrowanych gości są też dużo tańsze, zwłaszcza jeśli kupimy je przed rozpoczęciem imprezy czyli do 3 lutego. (patrz:  https://www.intermasz.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/ceny-biletow-003/)

Kogo spotkamy w Poznaniu? Na pewno firmę Wacker Neuson z wozidłem z obracaną konsolą DV60 Dual View czy też wibratorem wgłębnym zasilanym akumulatorem noszonym przez operatora w plecaku.
Do Poznania zaprasza także Volvo Maszyny Budowlane Polska, HKL Baumaschinen Polska – zdobywca Złotego Medalu MTP za minikoparkę Kubota KX027-4 High Spec. Ponadto Serafin, Steelwirst, Toolmex Truck, Olimet.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.