Go to Top

Burzą wiadukty, zamykają A1

To nie żart – autostrada A1 będzie całkowicie zamknięta od piątku 17 stycznia od godz. 19.00 do godziny 6 rano w poniedziałek 20 stycznia na odcinku od węzła Tuszyn do węzła Piotrków Trybunalski. Wykonawcy nie mają wyjścia, skoro muszą wyburzyć aż sześć wiaduktów przechodzących nad tą trasą. Warto zaplanować inną trasę przejazdu lub zawczasu zapoznać się z zaplanowanymi objazdami.

To krytyczny moment dla budowy A1. Od tej pory utrudnień tej skali już nie będzie, a budowa zacznie zmierzać do szczęśliwego końca. GDDKiA apeluje jednak do kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu A1 także w kolejnych miesiącach, kiedy budowa będzie postępować, nadal stwarzając niebezpieczeństwo dla użytkowników. Budowa trasy, po której cały czas odbywa się normalny ruch samochodowy to wielkie wyzwanie dla wykonawcy, ale i dla wszystkich jadących tą trasą.

W miejsce wyburzanych wiaduktów pozwalających na bezkolizyjny ruch lokalny powstaną nowe, bezpieczniejsze i nowocześniejsze. Będą gotowe w ciągu kolejnego roku

Fot. GDDKiA

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.