MyMecalac Connected Services

MyMecalac Connected Services

Mecalac we współpracy z Trackunit, kluczowym graczem w rozwijaniu platform telematycznych, wprowadził nową usługę mającą na celu wspieranie wydajności i rentowności działań klientów wykorzystujących w swojej pracy maszyny Mecalac.  System telematyczny MyMecalac Connected Services pomaga w optymalizowaniu użytkowania maszyn. Usługa składa się z portalu internetowego mymecalac.com oraz aplikacji mobilnej „MyMecalac” i pozwala  rozwiązywać najczęstsze bolączki branży budowlanej, takie jak sygnalizowanie, które maszyny wymagają natychmiastowej opieki serwisowej lub przeglądu, co pozwala przewidzieć potencjalną awarię.

Portal internetowy to centrum informacji i wiedzy, który umożliwia menedżerom floty, właścicielom maszyn i operatorom zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa i czasu pracy maszyn, zapewniając dostęp do wszystkich kluczowych informacji – począwszy od podsumowań na poziomie ogólnym, aż po szczegółowe informacje o maszynie. Dzięki ciągłemu, szczegółowemu monitorowaniu maszyn i powiadomieniom o konserwacji, przeglądach i uszkodzeniach aplikacja pomaga utrzymać maszyny w ruchu, przy zachowaniu maksymalnej prędkości i wydajności.

Rozwiązanie MyMecalac dostępne jest:
• standardowo w koparkach 12MTX, 15MWR i 15MC Stage 5, a także w ładowarkach AS1600 i AS210e Stage 5
• jako opcja na wszystkich innych maszynach Stage V.

Dowiedz się więcej o usłudze MyMecalac Connected Services: MyMecalac

Soeren Brogaard, CCO Trackunit
„Dzięki możliwości połaczenia ponad 500.000 maszyn z naszą szybko rozwijającą się platformą chmurową Trackunit nieustannie oferuje przywilej i możliwość współpracy z ambitnymi firmami budowlanymi podczas ich cyfrowej podróży. Z dumą współpracujemy z firmą Mecalac, która zaprasza swoich klientów do przyłączenia się do platformy Trackunit i wzięcia udziału w tej nowej, ekscytującej podróży”.

Baptiste Ligot, Mecalac Group After Sales Manager
„Przeprowadziliśmy kompleksowy przegląd globalnych firm telematycznych w celu oceny, która z nich, spełnia wszystkie nasze wymagania jakościowe, a także złożone potrzeby biznesowe naszych klientów. Na naszego partnera wybraliśmy firmę Trackunit, która tak jak my, oferuje produkty wysokiej jakości i podejście zorientowane na klienta. Ta współpraca umożliwi nam przewodzenie branży i ustanowienie nowych połączeń opartych na danych w całym łańcuchu wartości. Łączność z maszynami i optymalizacja ich wykorzystania jest niezwykle ważna, aby ta cyfrowa podróż nabrała rozpędu w branży. Dzięki naszej unikalnej platformie telematycznej Mecalac będzie mógł zapewnić klientom zarówno natychmiastową wartość finansową, jak i fundament dla nowych innowacyjnych usług. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym długoterminowym partnerstwem”.

Inf. prasowa Mecalac

Powrót na górę