Pierwsza ładowarka Hyundai CVT

Pierwsza ładowarka Hyundai CVT

Hyundai HL975A CVT (z przekładnią bezstopniową) to pierwsza ładowarka kołowa Hyundai, która łączy w sobie zalety tradycyjnej przekładni automatycznej i hydrostatycznej. Jest to maszyna z obsypanej nagrodami serii A, która zgodnie z europejskimi wymogami normy Stage V zapewnia niemal zerową emisję spalin.

Hyundai HL975A CVT to pierwsza ładowarka kołowa Hyundai, która łączy w sobie zalety tradycyjnej przekładni automatycznej i hydrostatycznej. Jest to maszyna będąca częścią nagradzanej nagrodami serii A, która zgodnie z europejskimi wymogami normy Stage zapewnia niemal zerową emisję spalin.
W tym nowym modelu zastosowano szereg nowych technologii, które znacznie poprawiają efektywność paliwową, ograniczają szkodliwe emisje do minimum i zapewniają maksymalną moc i wydajność potrzebną do ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Klienci mogą również oczekiwać większej wydajności, bezpieczeństwa, wygody i lepszego zarządzania czasem pracy.
Najnowocześniejsza przekładnia ZF CVT oferuje zoptymalizowane dopasowanie mocy, nieustannie zmieniając stosunek energii hydraulicznej do mechanicznej, w zależności od obciążenia i prędkości, aby utrzymać silnik w niskim zakresie obrotów i zapewnić przyspieszanie. Podczas zwalniania przekładnia CVT działa jak hamulec, zmniejszając zużycie hamulca głównego i przedłużając żywotność oleju osi. Przekładnia bezstopniowa zapewnia oszczędność paliwa do 30% w zależności od zastosowania, bez utraty wydajności lub mocy. Operator doświadczy szybkiego i płynnego przyspieszenia w całym zakresie prędkości i doskonałej przyczepności. Zaawansowana technologia pokładowego systemu ważenia Hyundai jest również standardowo zintegrowana z tą maszyną, a dodatkowe funkcje sterowania, monitorowania i konserwacji pomagają w codziennym użytkowaniu HL975A CVT. (jib)

Inf. prasowa i zdjęcia: HCEE

Powrót na górę