Volvo Trucks – konferencja, pokazy, targi!

Volvo Trucks – konferencja, pokazy, targi!

Wakacje się skończyły i to widać w naszej agendzie – wyjazd goni wyjazd, już w przyszłym tygodniu naprawdę sporo się dzieje. Na przykład we czwartek i piątek 9/10 września już po raz kolejny Volvo Trucks zaprasza nas na Tor Jastrząb, na którym odbędą się nie tylko efektowne prezentacje i pokazy pojazdów Volvo, ale i szósta edycja Targów Rozwiązań Transportowych 4Poland.

Najważniejsza z naszego punktu widzenia będzie konferencja prasowa Volvo Trucks, którą zaplanowano na pierwszy dzień imprezy. Przeprowadzenie jej na Autodromie Jastrząb umożliwia Volvo zaprezentowanie pojazdów, o których będzie mowa, podczas jazdy, a nawet udostępnienia ich do jazd testowych. W pierwszym dniu imprezy zaplanowano jeszcze finały Akcji Profesjonalni Kierowcy, 
połączone ze szkoleniem praktycznym.
W drugim dniu weźmiemy udział w Targach Rozwiązań Transportowych 4Poland które zaplanowano na godziny 12-18. Co najbardziej cieszy, to powrót do normalnych, bezpośrednich kontaktów i spotkań. Mamy nadzieję, że to krok naprzód, z którego już nikt się nie wycofa!
(mz)

Powrót na górę