Interhandler w TVN TURBO

Interhandler w TVN TURBO

Całkiem niedawno przypadkiem, ale i z wielką przyjemnością, obejrzeliśmy w TVN Turbo materiał o maszynach elektrycznych nagrywany w siedzibie Interhandlera w Toruniu! Bohaterami programu RAPORT TURBO były minikoparka elektryczna JCB 19C-1E  i nośnik teleskopowy JCB 525-60E  oraz ich konwencjonalne „bliźniaki”.  Interhandler w kilku testach udowodnił, że maszyny elektryczne nie ustępują swoim odpowiednikom spalinowym, a czasami nawet je przewyższają.

Oczywiście nie wolno zapominać o ich zaletach, takich jak cicha praca, zerowa emisja spalin przy jednoczesnym utrzymaniu parametrów pracy, siły, uciągów - takich samych w jak maszynach konwencjonalnych
 
Tak jak JCB jest niewątpliwie prekursorem maszyn elektrycznych na świecie, tak firma Interhandler  chce  również być pionierem i liderem w udostępnianiu informacji na temat tych maszyn na rynku krajowym.  Reportaż w ogólnopolskiej telewizji, w drugim pod względem oglądalności programie dokumentalnym, jest z pewnością dużym wydarzeniem dla toruńskiej firmy, ale i przykładem tych pionierskich działań, istotnych dla całego rynku. TVN TURBO ma w planach kontynuuację tematu i współpracy z Interhandlerem.


(Na podstawie informacji Interhandler, zdjęcia Interhandler)

Powrót na górę