Demarec i Steelwrist rozpoczęli współpracę

Demarec i Steelwrist rozpoczęli współpracę

Demarec i Steelwrist będą współpracować w zakresie w pełni automatycznych adapterów narzędzi roboczych Steelwrist SQ do produktów Demarec i szybkozłączy SQ. Zapotrzebowanie na
w pełni automatyczne systemy szybkozłączy do koparek w branży wyburzeniowej i budowlanej stale rośnie. Złącza Steelwrist SQ są cenione przez klientów za zwiększone bezpieczeństwo i możliwość wymiany osprzętu roboczego napędzanego hydraulicznie w kilka sekund bez wychodzenia z kabiny. Demarec jest jednym z czołowych producentów osprzętu hydraulicznego dla branży rozbiórkowej i recyklingu.

– W Demarec znamy zalety w pełni automatycznych sprzęgów w połączeniu z naszym sprzętem do wyburzania i recyklingu jak nikt inny. W ostatnich latach na rynku działa coraz więcej dostawców automatycznych systemów szybkozłączy. Nawiązaliśmy współpracę również ze Steelwrist – mówi Marcel Vening, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu i Sprzedaży w Demarec.
– Właściciele i operatorzy zaczynają przyzwyczajać się do technologii w pełni automatycznych szybkozłączy, a w branży wyburzeniowej w wielu krajach staje się ona koniecznością. Dzięki technologii Steelwrist SQ i Qplus możemy wspierać Demarec bezpośrednio z fabryki. Demarec, oferujący produkty wysokiej jakości i służący wsparciem technicznym, jest dobrym przykładem producenta narzędzi roboczych, z którym bardzo chętnie współpracujemy – mówi Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist AB.

Powrót na górę