Łyżki Dekpol Steel ocenia użytkownik!

Łyżki Dekpol Steel ocenia użytkownik!

O wysokiej jakości osprzętu roboczego produkowanego przez Dekpol Steel przekonało się przedsiębiorstwo MEGA-POL. Specjalizuje się ono w kompleksowym przygotowywaniu terenów pod nowe inwestycje. Zakres usług dotyczy przede wszystkim prac wyburzeniowych i rozbiórkowych, w tym tak specjalistycznych jak rozbiórki mostów, kominów, kotłów, linii technologicznych oraz innych urządzeń i konstrukcji stalowych. Poza tym firma zajmuje się recyklingiem materiałów porozbiórkowych oraz szerokim wachlarzem robót ziemnych. Jednym z ostatnich zakupów MEGA-POLu były koparki Volvo, do których dobrano łyżki Dekpol Steel.

O wysokiej jakości osprzętu roboczego produkowanego przez Dekpol Steel przekonało się przedsiębiorstwo MEGA-POL. Specjalizuje się ono w kompleksowym przygotowywaniu terenów pod nowe inwestycje. Zakres usług dotyczy przede wszystkim prac wyburzeniowych i rozbiórkowych, w tym tak specjalistycznych jak rozbiórki mostów, kominów, kotłów, linii technologicznych oraz innych urządzeń i konstrukcji stalowych. Poza tym firma zajmuje się recyklingiem materiałów porozbiórkowych oraz szerokim wachlarzem robót ziemnych. Wyburzenia realizuje metodą mechaniczną lub minerską. Jednym z ostatnich zakupów MEGA-POLu były koparki Volvo, do których dobrano łyżki Dekpol Steel.

– Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców specjalizujących się w rozbiórkach i robotach ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Jedną z ostatnich inwestycji był zakup koparek Volvo, a uzbroiliśmy je w łyżki wyprodukowane przez Dekpol Steel. Zależało nam na łyżkach nadających się do wyburzeń, ale kupiliśmy także łyżki skarpowe, wykorzystywane głównie w pracach drogowych – wylicza Daniel Podsiedlik współwłaściciel firmy MEGA-POL.

Zakupione łyżki do wyburzeń zostały zaprojektowane i wykonane pod kątem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego zostały wyposażone we wręgi wzmacniające płaszcz, a klasa twardości stali to HB 400 i HB 500. Zastosowanie przykręcanych zębów ułatwia ich wymianę w razie uszkodzenia.
Do wyburzeń dużych obiektów najlepiej nadają się łyżki z grupy wagowej od ośmiu do dziesięciu ton. – Dysponujemy ich obszernym asortymentem, co sprawia że bez trudu możemy dobrać optymalną łyżkę spełniającą wszelkie potrzeby konkretnego użytkownika. Jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniego osprzętu, tak aby idealnie pasował zarówno do maszyny, jak i zadań, w których będzie wykorzystywany. Poza tym gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, a do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały. W przypadku łyżek koparkowych ich jakość gwarantowana jest także przez certyfikat Hardox In My Body – tłumaczy Stanisław Kuchtyk, specjalista ds. obsługi kluczowych klientów w Dekpol Steel.

MEGA-POL często wykorzystuje też wyprodukowane przez Dekpol łyżki skarpowe. Służą one do profilowania nasypów, wyrównywania powierzchni i lżejszych robót ziemnych. Mogą występować w konfiguracji z obracaną hydraulicznie głowicą lub być montowane na sztywno. Ostatnio MEGA-POL zdecydował się na obracaną głowicę. Korzyści płynące z tego rozwiązania polegające na znacznym przyspieszeniu prac powodują błyskawiczny zwrot kosztów zakupu głowicy. Istotne jest także to, że głowica obrotowa pozwala wykonać zdecydowanie większy zakres prac przy zastosowaniu jednej maszyny. Więcej o łyżkach Dekpol Steel przeczytać będzie można w najnowszym wydaniu Pośrednika Budowlanego 4/2021

Powrót na górę