Hitachi montuje Leica w Zaxis-7

Hitachi montuje Leica w Zaxis-7

Znając potrzeby użytkowników Hitachi zaoferował teraz koparki Zaxis-7 o masie od 10 do 50 ton z fabrycznie zamontowanymi systemami sterowania maszynami 2D i 3D firmy Leica Geosystems. Dzięki temu klienci otrzymają maszyny z profesjonalnie zainstalowanymi oraz optymalnie skalibrowanymi systemami sterowania. Będą również mogli skorzystać z praktycznego szkolenia Leica od razu przy dostawie maszyny.

Dodanie technologii sterowania maszyną Leica Geosystems do koparek Hitachi zwiększa ich wydajność jednocześnie obniżając koszty eksploatacji i umożliwia wykonanie prac na czas, zgodnie ze specyfikacją, w sposób bezpieczny i zrównoważony. Łatwy w użyciu system umożliwia szybkie wykonywanie wykopów, od prostego wyrównywania skarp po wykopy na ślepo i pod wodą. Zapewnia to dłuższy czas pracy bez przestojów i mniejsze zmęczenie operatora.

Montowane fabrycznie systemy Leica zostały zaprojektowane i sprawdzone pod kątem optymalnej współpracy z koparkami Hitachi. Dostępne są opcje: 2D; 2D przygotowane już do przejścia na 3D; i kompletna opcja 3D. Ponadto z systemem można w pełni zintegrować montowany fabrycznie osprzęt uchylno-obrotowy Hitachi.

– Strategia Hitachi zmierza do przejścia na cyfryzację i dostarczanie naszym klientom niestandardowych rozwiązań – mówi Ryo Kurihara, kierownik ds. powiązania rozwiązań HCME. – Korzystając z fabrycznie montowanego rozwiązania Leica Geosystems operatorzy mogą rozpocząć pracę natychmiast po dostarczeniu maszyny. Ponadto właściciele mają pewność, że system sterowania maszyną został zainstalowany i przetestowany, i będzie w pełni wspierany przez lokalnego dealera Hitachi we współpracy z lokalnymi specjalistami Leica Geosystems.

 

Powrót na górę