Od jutra w Kielcach Nowa Infrastruktura

Od jutra w Kielcach Nowa Infrastruktura

Już jutro, 10 maja w Kielcach rozpoczną się dwudniowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura. Oprócz prezentacji innowacyjnych produktów, maszyn i rozwiązań technologicznych zaplanowano szereg branżowych konferencji i wykładów.
Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.nowainfrastruktura.pl Rejestracja online była możliwa do południa dnia 9 maja, po tym terminie można jej jednak dokonać na miejscu. A jaki program przygotowali organizatorzy?

Forum Utrzymania Dróg i Mostów pozwoli przeanalizować najistotniejsze problemy branży oraz wskazać nowatorskie rozwiązania. Konferencji będą towarzyszyć zawody najlepszych operatorów pługów odśnieżnych, którzy rywalizują na tzw. „rodeo drogowym”.

Podczas Salonu Kruszyw poruszane będą takie kwestie jak: inwestycje na świętokrzyskich drogach ekspresowych, innowacje w drogownictwie i nowoczesne technologie stosowane w budownictwie drogowym, audyt bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz proekologiczne technologie remontów i przebudów dróg.

Podczas seminarium „Samorządowe drogi betonowe odpowiedzią na wymagania przyszłości" zaprezentowane zostaną m.in. zalety nawierzchni betonowych zarówno w zakresie budowy dróg krajowych, jak i samorządowych oraz doświadczenia samorządowców, którzy podjęli decyzję wybudowania dróg betonowych w swoich miejscowościach.
Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych pn. „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” poświęcone będzie m.in. rozwiązaniom poprawiającym bezpieczeństwo dróg rowerowych, budowie sieci tras rowerowych i urządzeń transportu osobistego, a także projektowaniu ścieżek rowerowych.
„Świętokrzyskie szlaki - doświadczenia, innowacje, bezpieczeństwo” – taką nazwę nosi konferencja naukowo-techniczna, spotkanie skierowane m.in. do przedstawicieli zarządców dróg, wykonawców firm drogowych, biur projektowych czy samorządów służące wymianie poglądów i doświadczeń w zakresie innowacji i bezpieczeństwa w drogownictwie.

Inf.prasowa Targów Kielce

Powrót na górę