Go to Top

 

BOMAG Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 52
02-285 Warszawa
Tel. + 48 22 482 04 00; Fax + 48 482 04 01

 

Bliski kontakt z klientem i głębokie zrozumienie zapotrzebowań rynkowych doprowadziło firmę BOMAG do roli światowego lidera w technice zagęszczania.
Firma, mająca swoją siedzibę w Boppard w Niemczech i należąca od 2005 roku do grupy FAYAT, produkuje maszyny do zagęszczania ziemi, asfaltu, wysypisk odpadów, jak również stabilizatory gruntu, recyklery do asfaltu, frezarki do obróbki na zimno oraz układarki do asfaltu.
W celu jeszcze lepszego wspomagania klientów w Polsce firma BOMAG otworzyła na początku bieżącego roku oddział w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 52. Oddział ten utworzony został do obsługi klientów w Polsce w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży maszyn i części zamiennych oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
W swojej ofercie przedstawiamy: ubijaki, płyty wibracyjne, zagęszczarki, walce do robót ziemnych, walce ciągnione, walce tandemowe wibracyjne, walce kombinowane, walce ogumione, układarki do asfaltu, frezarki do asfaltu, kompaktory, stabilizatory gruntu, recyklery do asfaltu, rozsypywacze/rozściełacze.
Oferujemy finansowanie naszego sprzętu w formie leasingu.
Zapewniamy profesjonalny mobilny serwis wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz samochody serwisowe, gotowy do działania w każdej chwili i w każdym miejscu w Polsce.
Posiadamy magazyn podstawowych części zamiennych, dostawę pozostałych realizujemy w ciągu 48 godzin.

 

  

 

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.