Go to Top

Camso Polska ma 20 lat

Urodziny Camso Polska obchodzone były bardzo uroczyście, a chwilami hucznie! W miniony weekend na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim spotkali się pracownicy i współpracownicy firmy – a były wśród nich i takie przedsiębiorstwa, które działają wraz z Camso od samego początku. Jubileusz był okazją do wspominania historii firmy, którą wielu z nas pamięta jeszcze jako Solideal. Zmieniła się nazwa, ale nie jakość produktów, które nie mają sobie równych w segmencie opon i gąsienic OTR. Weekend z Camso Polska był długi i pełen atrakcji. Rozpoczął go galowy wieczór, pełen gratulacji, wyróżnień, z tortem i szampanem w podziemiach Zamku. Następnego dnia uczestnicy spotkania wzięli  udział w terenowych zajęciach, by osobiście sprawdzić walory produktów Camso zamontowanych na maszynach JCB.

Pomysł prezentacji opon i gąsienic w terenie – dodajmy, że tak pięknym, jak tylko mogą być podlaskie łąki jesienią – docenili wszyscy urodzinowi goście. Choć poprzedniego wieczoru wspaniale się bawili podczas uroczystej gali, a później przy znakomitej muzyce grupy Szafa Gra, to z równym zapałem testowali maszyny wyposażone w najnowsze produkty Camso, mogąc przekonać się, jak sprawdzają się one na trawie i w błocie. Do minikoparki, teleskopu i miniładowarki JCB stały kolejki, a na chętnych czekał nawet wózek widłowy (ale oczywiście na betonie).
Gratulujemy Camso Polska i jej szefowi Krzysztofowi Polesiakowi nie tylko wspaniałego jubileuszu, ale i znakomitego, zgranego i sympatycznego zespołu pracowników. Jak kilkakrotnie podkreślał prezes, to właśnie oni są twórcami sukcesu firmy. A już za 5 lat...kolejna okazja do świętowania!
Magdalena Ziemkiewicz

Zdjęcia: Jacek Barański

            Magdalena Ziemkiewicz

c01.pngc02.pngc03.pngc04.pngc05.pngc06.pngc07.pngc08.pngc09.pngc10.pngc11.pngc12.pngc13.pngc14.pngc15.pngc16.pngc17.pngc18.pngc19.pngc20.pngc21.pngc22.pngc23.pngc24.pngc25.png

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.