Go to Top

Co słychać na INTERMASZU?

Jeszcze dziś i jutro można się wybrać na targi Intermasz w Poznaniu. Porozmawialiśmy z ich wystawcami o tym, czy idea organizowania targów w Polsce wciąż ma sens, jak ważne jest pojawienie się na targach i jaka jest rola takich spotkań w budowaniu wizerunku całego rynku maszyn budowlanych. Już pierwszego dnia frekwencja w halach była duża. Spotkaliśmy kilka osób w maseczkach – w przypadku wystawców z Tajwanu to zupełnie nie dziwi. O tym aspekcie tegorocznych targów – zwłaszcza kolejnych – piszemy jednak w osobnym tekście. My przyjechaliśmy porozmawiać o maszynach.

Z uwagi na charakter targów INTERMASZ firmy zdecydowały się zaprezentować głównie małe i średnie produkty. Intermaszowy pawilon wypełnił zatem sprzęt m.in. firm Wacker Neuson, Volvo Maszyny Budowlane, HKL Baumaschinen Polska, P.H.U Serafin. Stoiska miał ELKON Polska.  Targi były też okazją to porozmawiania z klientami o nowych rozwiązaniach, tak jak choćby w przypadku Volvo Maszyny Budowlane, które chwali się nowym oddziałem serwisowym. Więcej maszyn, firm i targowych ciekawostek znaleźć można w fotogalerii, do której zapraszamy już dziś.

(janab)

bi01.pngbi02.pngbi03.pngbi04.pngbi05.pngbi06.pngbi07.pngbi08.pngbi09.pngbi10.pngbi11.pngbi12.pngbi13.pngbi14.pngbi15.pngbi16.pngbi17.pngbi18.pngbi19.pngbi20.pngbi21.pngbi22.pngbi23.pngbi24.pngbi25.png

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.