Go to Top

Systemy Trimble 3D na lotnisku w Rzeszowie

Lotnisko w Rzeszowie przechodziło remont polegający na wymianie warstwy ścieralnej w pasie startowym. Prace prowadzone były z wykorzystaniem systemów sterowania maszynami 3D, co zapewniało osiągnięcie odpowiedniego standardu nawierzchni, a także ścisłe przestrzeganie harmonogramu robót. Generalny wykonawca, firma Skanska, wybrał system Trimble dostarczony przez spółkę SITECH Poland. Najpierw był on wykorzystywany na rozściełaczach w celu wykonania warstwy profilującej, zaś na kolejnym etapie prac był stosowany na frezarkach, umożliwiając przygotowanie idealnie płaskiego podłoża pod nową, pięciocentymetrową warstwę ścieralną. 

[ Czytaj więcej...]

CASE Rodeo Ryga

Wakacje się skończyły, ale lato jeszcze nie! Żeby podtrzymać dobry nastrój w PosbudTV wyświetlamy dziś… western! A poważnie to krótką relację z zawodów operatorów Case, które odbywały się w czerwcu w Rydze. Impreza utrzymana była tradycyjnie w stylistyce Dzikiego Zachodu, na filmie widać jednak także litewskie tancerki w strojach ludowych. Staraliśmy się oddać charakter i doskonały nastrój panujący na zawodach Case. Sami zobaczcie, czy to się nam udało!

[ Czytaj więcej...]

autostrada 2015

Kino letnie PosBudTV zaprasza na seans będący wspomnieniem majowych targów Autostrada-Polska. Minęły już prawie dwa miesiące od zakończenia imprezy, która w tym roku cieszyła się sporą frekwencją! Z naszą kamerą pospacerowaliśmy po terenie Targów Kielce rejestrując jeden z targowych dni. Zapraszamy na krótką wycieczkę po Autostradzie!

[ Czytaj więcej...]

Strona 1 z 8

start

Podkategorie

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.