Go to Top

Dowiedzieliśmy się sporo o potencjale MTP, ale i o środkach, przy pomocy których uda się przyciągnąć do Poznania liczne rzesze odwiedzających.  Jak powiedział prezes dr Andrzej Byrt, Międzynarodowe Targi Poznańskie od kilku lat inwestują znaczne kwoty w rozwój swojej infrastruktury. Mogą się więc pochwalić nie tylko najnowocześniejszym w Polsce centrum konferencyjnym, ale przede wszystkim powiększeniem o 20 tys m. powierzchni wystawienniczej. To nie tylko nowe pawilony, ale i tunele umożliwiające swobodne przejście między nimi niezależnie od pogody, to także zielona przestrzeń skweru służąca do odpoczynku dla odwiedzających. Ale to nie wszystko.

MTP mogą pochwalić się unikatowym w skali kraju systemem rejestracji targowych gości, dzięki któremu targi mogą podtrzymywać z nimi kontakt także po imprezach i przed kolejnymi, zapraszając na konkretne wydarzenia, kierując do nich specjalnej oferty i przeprowadzając wśród nich sondy czy ankiety.

O nowych targach najwięcej do powiedziania miał ich dyrektor - Dariusz Muślewski. Podkreślił wyjątkowo szeroki zakres tematyczny imprezy obejmującej maszyny, urządzenia i sprzęt używany w budownictwie, transporcie, wydobyciu i eksploatacji. Oprócz ekspozycji statycznej przewidziano pokazy maszyn (może nawet polegające na zbudowaniu drogi na terenie MTP), szkolenia i warsztaty oraz nowość - Dzień Operatora. Wzorowany na imprezach typu Bauma dzień poświęcony będzie bezpośrednim użytkownikom maszyn budowlanych, którzy zaproszeni są na sobotę 24 maja. Wstęp na targi będzie tego dnia bezpłatny, a operatorzy powinni przybyć wraz z rodzinami, dla których przygotowane zostaną liczne atrakcje - gry, konkursy, zabawy i pokazy. Będziemy z uwagą śledzić przygotowania do nowej imprezy i informować naszych Czytelników na bieżąco!

 

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.