Movember z fioletową koparką Case

Movember z fioletową koparką Case

Widywaliśmy już różowe maszyny, malowane tak w październiku, który jest miesiącem walki z rakiem piersi. Tym razem jedna z francuskich firm pomalowała mini-koparkę na fioletowo dla przypomnienia o listopadowej akcji profilaktyki raka jąder. We Francji lekarze alarmują o opóźnieniach w leczeniu pacjentów nowotworowych związanych ze skupianiem się na epidemii Covid-19.
Rodzinna firma TPI Location, wypożyczająca sprzęt CASE do prac budowlanych, zaangażowała się we wspieranie badań medycznych w ramach inicjatywy o nazwie „The excavator of the heart®”.

Minikoparkę CASE CX60C ozdobiono fioletowym lakierem. We Francji kolor ten reprezentuje wszystkie rodzaje nowotworów. Za każdym razem, gdy maszyna jest wypożyczana, dealer zgodnie z obietnicą przekazuje pewną część dochodu z transakcji do lokalnej organizacji charytatywnej, Jean Perrin Center z siedzibą w Clermont-Ferrand.
– Nasi pracownicy i klienci to w dużej mierze płeć męska, a nowotwór (prostaty czy jąder) dotyka 7 z 100 tys. mężczyzn każdego roku, najczęściej występując w grupie wiekowej 20-35 lat. Liczba przypadków tego nowotworu rośnie każdego roku. Niestety, uważamy, że świadomość społeczna tego problemu jest nadal zbyt niska. To dlatego w listopadzie chcemy dołączyć do ruchu Movember, ale także rozpocząć własną inicjatywę w tym zakresie w ciągu kilku nadchodzących miesięcy – wyjaśnia Marie-Hélène Bernard, prezes Centre Material Général (CMG) i T.P.I. Location.
Inf. i zdjęcia: CNH Industrial

Powrót na górę