Szybka ładowarka do wszystkich maszyn JCB E-TECH Wyróżniony

Szybka ładowarka do wszystkich maszyn JCB E-TECH

W JCB opracowano nową uniwersalną ładowarkę do szybkiego ładowania, kompatybilną   z aktualnymi i przyszłymi modelami elektrycznymi E-TECH. Uniwersalna ładowarka JCB, współpracująca z systemami elektrycznymi maszyn od 48V do 96V i powyżej, zapewnia klientom przyszłościowe rozwiązanie szybkiego ładowania baterii z zewnątrz, co wydłuży zdolność operacyjną maszyn z bateriami trakcyjnymi i maszyn przemysłowych. 

Wszystkie maszyny JCB E-TECH, dostarczane fabrycznie ze standardową ładowarką pokładową, są przygotowane do użycia szybkiej ładowarki. Użytkownik może po prostu wpiąć się do szybkiej ładowarki uniwersalnej JCB w celu doładowania baterii trakcyjnej podczas zmiany roboczej.

Ładowarka, dostępna u dealerów JCB i w dziale JCB Parts, może być łatwo przewieziona na miejsce i ustawiona stosownie do indywidualnych potrzeb. 

JCB dostarcza jedno rozwiązanie szybkiego ładowania, które można stosować do całej floty maszyn na miejscu prac lub w magazynie. Jednostka może naładować minikoparkę elektryczną 19C-1E od zera do pełnego stanu zaledwie w ciągu 2.5 godzin i może być używana do podładowania maszyn podczas przerw na posiłek lub podczas przestojów. 

Uniwersalna ładowarka JCB potrzebuje typowego 3-fazowego gniazda zasilania 415V i jest dostarczana z wtykiem 4- lub 5-cio pinowym, dostosowanym do systemów w miejscach pracy w całej Europie. Będzie także oferowana na rynku północno-amerykańskim i na całym świecie.  (jcb)

Powrót na górę