Nowe LiuGongi na Podkarpaciu

Nowe LiuGongi na Podkarpaciu

Tym razem wybraliśmy się do Jarosławia, by zobaczyć w akcji nowe maszyny LiuGong eksploatowane przez firmę Tech-Project. Przed siedmioma miesięcami park maszynowy firmy wzbogaciło sześć nowych koparek gąsienicowych tej marki, a niewykluczone, że w przyszłości pojawią się też inne modele.
Tech-Project to firma, która ewoluowała na przestrzeni lat. W pierwszych latach działalności zajmowała się głównie produkcją stabilizatorów gruntu, później już samą stabilizacją. Dzisiaj to firma z własnym laboratorium, bogatym parkiem maszynowym i szeregiem zrealizowanych inwestycji, takich jak stabilizacje na budowie autostrad i obiektów przemysłowych.
Maszyny Tech-Project pracują w całej Polsce i nie tylko, ale koparkę gąsienicową 928E oglądaliśmy w okolicach Jarosławia. Maszyna wykorzystywana jest do przygotowania gruntu pod farmę wiatrową, co jest częstą usługą w ofercie firmy. Doświadczenie procentuje, bowiem przy użyciu 928E już po jednym dniu widać było efekty. Nie upłynie dużo czasu, a na przygotowanym terenie pojawi się wyspecjalizowana ekipa, która zajmuje się montażem wiatraków.
Prezes Tech-Project Sławomir Brzoza chwali  koparkę  LiuGong 928 i zapowiada, że park maszynowy jego firmy może w przyszłości wzbogacić się o kolejne maszyny produkowane w Stalowej Woli.

Powrót na górę