AUSA w wypożyczalniach Renta Group Oy

AUSA w wypożyczalniach Renta Group Oy

AUSA, producent kompaktowych terenowych pojazdów przemysłowych, podpisała umowę z firmą Renta Group Oy na dostawę szeregu wozideł przegubowych do wypożyczalni w Polsce. Firma Renta, która została założona w 2015 roku w Finlandii i jest obecna w pięciu krajach, szybko się rozwija i zajmuje obecnie 51 pozycję pod względem obrotów wśród największych firm wynajmujących sprzęt budowlany na świecie  Renta nabyła szereg wozideł D150AHG o ładowności 1500 kg, D300AHG o ładowności 3000 kg i D450AHG o ładowności 4500 kg. Wszystkie wyposażone są w bardzo skuteczny napęd na cztery koła, z przekładnią hydrostatyczną i w obrotową skrzynię ładunkową.

– Umowa z Renta Group Oy daje nam pewność, że wzmocnimy naszą pozycję w sektorze wynajmu na rynku, na którym odnotowujemy znaczny wzrost popytu na maszyny budowlane. Szybki rozwój Renta Group Oy podkreśla mądre decyzje, które podjęła od momentu jej powstania, dlatego jesteśmy dumni, że dostrzegła w naszych produktach najlepszą opcję dalszego rozwoju – powiedział Mariusz Pierzchała, Area Manager AUSA.
– AUSA to renomowany producent na rynku, z którym łączy nas dążenie do innowacji, oferowania niezawodnych produktów i ciągłego dążenia do zadowolenia klienta. Niewątpliwie te nowe modele wozideł przyczynią się do rozwoju naszej działalności, zwłaszcza w zakresie popytu na roboty publiczne i kształtowanie krajobrazu – przyznał Dawid Kunaszyk, Dyrektor ds. zakupów i zarządzania aktywami.

Powrót na górę