Klub operatorów Volvo wraca do gry

Klub operatorów Volvo wraca do gry

We czwartek jeszcze nieśmiało, ale w piątek na terenie zewnętrznym Construction Machinery Exibition zaświeciło słońce i cały plac ożył. Zwłaszcza teren zajmowany przez Volvo Maszyny Budowlane Polska przyciągał odwiedzających jak magnes. Odbywał się tu konkurs operatorów, a w chwili gdy go obserwowaliśmy, chętni do spróbowania swoich sił za sterami maszyn ustawiali się już w kolejce. Tak powinny wyglądać targi maszyn budowlanych!

Targi to rozmowy, prezentacje i demonstracje. Ale musi się na nich coś dziać oprócz tego. Stąd atrakcyjne hostessy, wyrafinowane pomysły na stoiska, konkursy i pokazy. A w naszej branży jest jeszcze jedna możliwość – rywalizacja operatorów. Pomysł realizowany niby od wielu wielu lat i w Poznaniu, i w Kielcach, wcześniej na piknikach Stowarzyszenia Dystrybutorów Maszyn Budowlanych (czy ktoś je jeszcze pamięta?), a także podczas dni otwartych w wielu firmach. Volvo Maszyny Budowlane Polska poszło jeszcze dalej zapraszając operatorów do specjalnie stworzonego dla nich klubu. Tu nie trzeba wykazać się pracą na maszynie tego właśnie producenta – wystarczy sympatia do firmy, nie ma żadnych klubowych opłat – są same profity. Nie tylko konkursy z super nagrodami, ale także wspólne wyjazdy i imprezy towarzysko-zawodowe.
Klub Operatorów Volvo zaprasza do Nadarzyna, na tereni targów można nie tylko spróbować swych sił w konkursie, ale także zgłosić akces do klubu.
A w hali C, w stoisku firmy można porozmawiać z fachowcami o problemach eksploatacji maszyn czy też o możliwościach, jakie dają nowoczesne rozwiązania frmy.

Magdalena Ziemkiewicz

Powrót na górę