Interhandler rzutem na taśmę i z bogatą ofertą

Interhandler rzutem na taśmę i z bogatą ofertą

Jedno z najbardziej widowiskowych stoisk na targach Construction Machinery Exhibition należy do Interhandlera. Wyłączny dealer maszyn JCB w Polsce niemal w ostatnim momencie zdecydował się na dołączenie do listy wystawców i z pewnością nie ma czego żałować, bo swoją obecnością przyciąga dużo zwiedzających. O stoisku parę słów powiedział nam w pierwszym dniu targów Tomasz Wegner z Interhandlera. – Na stoisku mamy przede wszystkim maszyny elektryczne. Szczególną uwagę warto zwrócić na ładowarkę teleskopową 525-60E, bo jest to jej premiera w Polsce. Obok jest też elektryczny Teletruk.

-Mamy stoisko w hali, ale też przestrzeń na zewnątrz. Tam znajdują się maszyny cięższe, które nie zmieściły się w środku. Mamy też maszynę roto, którą bardzo chcieliśmy pokazać szerszej publiczności już wcześniej, ale z powodu obostrzeń nie było to możliwe na taką skalę. Mamy też koparkę gąsienicową z serii X, którą zwiedzający mogą wypróbować.
Myślę, że ludzie są spragnieni wrażeń, chcą zobaczyć maszyny na żywo. Mamy dopiero pierwszy dzień targów, ale wygląda to obiecująco. Mamy nadzieję na jeszcze większą frekwencję w piątek i sobotę!

Jako że tekst piszemy po zakończeniu drugiego dnia targów, możemy potwierdzić, że te nadzieje się spełniły i piątek frekwencyjnie był dniem znakomitym.Tekst i zdjęcia: Janek Izydor Barański

Powrót na górę