Dynaset – wsparcie maszyn budowlanych 

Dynaset – wsparcie maszyn budowlanych 

Ideą wszystkich produktów fińskiej firmy Dynaset jest to, aby wykorzystywały moc z hydrauliki pracujących maszyn. Narzędzia Dynaset mają niewielkie rozmiary, są jednak skuteczne, pozwalają na bezpieczną pracę przy ograniczeniu kosztów oraz wysiłku. Przykładem może tu być system tłumienia pyłu HPW-DUST, który po zainstalowaniu na wysięgniku koparki ułatwia prace wyburzeniowe zapobiegając unoszeniu się kurzu.

W lutym swoja premierę w Polsce miała koparka wyburzeniowa Volvo EC480E HR. To pierwsza tej klasy maszyna szwedzkiej marki, która będzie pracować w naszym kraju. Jej nabywcą jest firma Wyburzenia Śląsk z Katowic. Koparka posiada dwa rodzaje wysięgników – wyburzeniowy o zasięgu ponad 28 metrów oraz koparkowy o zasięgu 12,5 metra. Pierwszy z nich służy do prac wyburzeniowych, drugi do zadań porządkowych. Do wysięgnika wyburzeniowego firma zdecydowała się zamontować wysokociśnieniowy system tłumienia pyłu HPW-DUST fińskiej marki Dynaset. Jest to najbardziej innowacyjnym systemem kontroli zapylenia dla maszyn podczas wyburzania, sprzątania, kruszenia czy recyklingu. Instalowane na osprzęcie dysze przeciwpyłowe wyrzucają atomizowaną mgłę wodną, która tłumi kurz i zapobiega jego rozprzestrzenianiu się do środowiska. 
Dynaset Oy ma w swojej ofercie również inne urządzenia, które wykorzystują hydraulikę maszyny głównej i zwiększają jej produktywność i efektywność oraz poszerzają zakres zastosowań. Poza systemem HPW Dust w ofercie znajdziemy także myjki uliczne, pompy wysokociśnieniowe, myjki ręczne czy systemy czyszczenia rurociągów. 

Jedynym dystrybutorem sprzętu marki Dynaset w Polsce jest firma Serafin. Zajmuje się ona profesjonalnym doradztwem, instalacją urządzeń, szkoleniem z obsługi a także szeroko rozumianą obsługą posprzedażową. Posiada własny magazyn z częściami zamiennymi oraz zapewnia serwis mobilny na terenie całego kraju. 

Powrót na górę