Liebherr wystawi się na MINExpo 2021

Liebherr wystawi się na MINExpo 2021

Osobiście lub online można będzie już we wrześniu zapoznać się z najnowszymi produktami firmy Liebherr, które prezentowane będą w Las Vegas na targach MINExpo International. Pojawią się tam nowości z działów: górnictwa, żurawi mobilnych oraz komponentów. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać do USA, firma przygotuje relacje, streamingi i webinaria wprost z Newady. Co nowego zaprezentuje Liebherr?

Trzy nowe koparki R9150 Generacja 7, R9200 Generacja 7 i całkiem nową R9600 Generacja 8, wszystkie wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne ułatwiające operatorowi pracę i poprawiające produktywność – Liebherr Power Efficiency, Assistance System oraz Bucket Filling Assistent. Co ciekawe, dzięki wirtualnej rzeczywistości (VR) odwiedzający będą mogli na terenie targów przekonać się, co daje korzystanie z tych aplikacji.
Liebherr pokaże również żurawie terenowe LRT1090-2-1 oraz wozidło T 274.
Wiele miejsca ma zostać poświęcobe problemowi dążenia do zerowej emisji. Liebherr Mining już teraz oferuje szereg rozwiązań, które pomagają klientom osiągnąć niski poziom emisji, w tym pełną gamę koparek elektrycznych i niemal pełną gamę pojazdów dla górnictwa.
Liebherr Mining opracował plan działania, by w swoich maszynach ograniczyć użycie paliw kopalnych w 2022 r. i całkowicie uwolnić się od nich w większości zastosowań do 2030 r. Na MINExpo ogłoszony zostanie plan działania Liebherr w zakresie dostarczania tych rozwiązań klientom. (mz)

Powrót na górę