Bauma 2022 – plany koncernu Caterpillar

Bauma 2022 – plany koncernu Caterpillar

Zeppelin, dealer Caterpillar w Niemczech i dwunastu innych krajach Europy, zorganizuje stoisko Cat podczas Baumy 2022, która ma się odbyć na jesieni 2022 roku. Już wcześniej na najważniejszych światowych targach branżowych firmy przygotowywały ekspozycję wspólnie. Teraz Zeppelin przejmuje pełną odpowiedzialność za prezentację Caterpilar na Baumie.

– Z dumą zaprezentujemy naszym klientom na targach Bauma 2022 najnowsze produkty firmy Caterpillar, wiodącego na świecie producenta sprzętu budowlanego, wraz z doskonałymi usługami świadczonymi przez firmę Zeppelin. Cieszymy się na osobiste kontakty z naszymi licznymi partnerami biznesowymi. Nasze zaangażowanie w targi Bauma jest wyraźnym sygnałem dla  klientów w Niemczech, Europie i Eurazji, że możesz polegać na Zeppelin. – powiedział Michael Heidemann, wiceprezes zarządu firmy Zeppelin.

– Jesteśmy pewni, że zespół firmy Zeppelin stworzy wyjątkową ekspozycję podczas kolejnej edycji targów Bauma w 2022 roku. Caterpillar będzie wspierał firmę Zeppelin podczas targów, jednocześnie poszerzając swoich działania marketingowe w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Eurazji przy użyciu wielu sposobów – dodaje Christophe Pelé, wiceprezes Caterpillar odpowiedzialny za Europę, Afrykę, na Bliskim Wschodzie i Eurazji (EAME).
  
Targi Bauma 2022 zaplanowano na 24-30 października 2022 r. Mamy nadzieję, że ten termin nie ulegnie już zmianie!

Więcej w tej kategorii: « Kopanie głębiej z Hitachi Zaxis-7
Powrót na górę