czwartek, 04 lipiec 2024 - posbud.pl

Nowy oddział Komatsu Poland

Od 1 lipca Komatsu Poland zaprasza na ulicę Poznańską 6 w Tarnowie Podgórnym, dokąd przeniósł się poznański oddział tej firmy. Jak czytamy – „nowa lokalizacja oznacza nie tylko nowoczesne biura, ale przede wszystkim zwiększone możliwości kontynuowania misji dostarczania najwyższej jakości sprzętu i usług. To wielki krok naprzód dla zespołu i firmy, który pozwoli nam na dalszy rozwój i lepsze wsparcie naszych klientów.” Nowy, nowoczesny, ekologiczny – tak można opisać otwarty właśnie oddział.

Czytaj dalej...

Liebherr na wodór!

Od dawna mówi się, że o ile mniejsze maszyny i sprzęt mogą zyskać lub chociaż nie stracić swoich parametrów dzięki wyposażeniu w silnik elektryczny, to z maszynami powyżej 15 ton nie jest już tak dobrze. Dla nich idealnym rozwiązaniem wydaje się być spalinowy silnik wodorowy. I taką właśnie maszynę, a konkretnie prototypową ładowarkę L 566 H Liebherr zaprezentował grupie wysokiej rangi polityków i osobistości ze świata biznesu w zakładzie produkcyjnym w Austrii

Czytaj dalej...

Kontrabanda we wnętrzu żurawia

Służby w holenderskim porcie Moerdijk postanowiły skontrolować używane maszyny budowlane sprowadzane drogą morską do tego kraju z Ameryki Południowej. Już sama idea takiego importu mogła się wydać podejrzana, z reguły bowiem to z Europy wywożone są używane maszyny, a nie odwrotnie. Policjanci postanowili przyjrzeć się bliżej mobilnemu żurawiowi, który z portu trafił już do pewnej firmy. Jak się okazało, mieli nosa.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS