Dwumiesięcznik o maszynach, narzędziach i sprzęcie budowlanym ukazujący się od 1996 roku, dostępny wyłącznie w prenumeracie. Źródło wiedzy o nowościach na rynku, publikuje relacje, reportaże i prezentacje z polskich i zagranicznych placów budowy. Wyposażenie naszych dziennikarzy to dyktafon, aparat i ...kalosze


 

Pośrednik Budowlany 6/2023

Wreszcie jest i on – nasz flagowy magazyn, niezmiennie, od lat, arcyciekawy „Pośrednik Budowlany” 6/2023. Polecamy go uwadze naszych Czytelników wiedząc, że znajdą w nim wiele interesujących i unikatowych treści.

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 5/2023

Wieści ze Stalowej Woli kolejny raz zelektryzowały branżę. Nie były jednoznaczne – czy LiuGong wyprowadza się z Polski, czy zostaje? Jeśli zostaje, to gdzie będzie produkował maszyny, skoro oddał hale produkcyjne i pracowników Hucie Stalowa Wola?

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 4/2023

Z przyjemnością zapraszamy do lektury kolejnego wydania „Pośrednika Budowlanego”, które przygotowaliśmy specjalnie na „Poziom 308”. To największa impreza branży kruszywowej, a z pewnością najciekawsza cykliczna impreza branży maszynowej w Polsce. Zaproszenie skierowało nas Volvo Maszyny Budowlane, które wspólnie z grupą PGS już po raz czwarty zaprasza do Piławy Górnej!

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 3/2023

Czy to na plaży, czy w klimatyzowanym biurze, a może podczas przerwy na lunch warto sięgnąć po najnowsze wydanie magazynu „Pośrednik Budowlany – maszyny, narzędzia, sprzęt”. Co prawda sezon ogórkowy trwa, ale nie w naszej branży. To oczywiste, że lato to najlepszy czas na odwiedziny na placach budowy. A tych także w lecie przybywa, choćby dlatego, że w miastach z powodu wakacyjnych wyjazdów mieszkańców robi się luźniej, można więc zatem wyremontować, poprawić to i owo.

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 2/2023

Elektryczne maszyny Volvo, wodorowe JCB i olej hydrorafinowany jako napęd maszyn Komatsu... Na łamach najnowszego wydania „Pośrednika Budowlanego”, które oddajemy właśnie do rąk naszych Czytelników, sporo miejsca poświęcamy ekologicznym rozwiązaniom w branży maszyn budowlanych. Teraz każda firma stara się podkreślić swoje zaangażowanie i troskę o klimat. Są w to wpisane także działania korzystne dla kieszeni użytkowników, na przykład dłuższe interwały serwisowe, które ograniczają produkcję komponentów, co z kolei zmniejsza ślad węglowy. Sposobów na to jest wiele i niemal w każdym tekście można coś o nich przeczytać. Budownictwo uważane jest zresztą za branżę gospodarki, która generuje około 40% światowej emisji CO2. Nie dziwią zatem działania producentów maszyn i pojazdów. Ciekawi Państwa opinii na temat zmiany zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 1/2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy nową odsłonę naszego czasopisma. Wydawany od 1996 roku „Pośrednik Budowlany” pod względem merytorycznym nigdy się nie zmieni – będzie zawierał aktualne, atrakcyjne i wartościowe treści. Zdecydowaliśmy się jednak unowocześnić nieco graficzną formę czasopisma, jednak nadal zachowując jego poważny charakter. Mamy nadzieję, że ta zmiana spodoba się naszym wiernym Czytelnikom, którzy nadal proszą nas o drukowanie czasopisma, wiedząc, że czytanie papierowych wersji ma inną jakość. Tym, którzy wolą szybsze dotarcie do naszych treści udostępniamy jednak także wersję cyfrową. Ciekawi Państwa opinii na temat zmiany zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS