Dwumiesięcznik o maszynach, narzędziach i sprzęcie budowlanym ukazujący się od 1996 roku, dostępny wyłącznie w prenumeracie. Źródło wiedzy o nowościach na rynku, publikuje relacje, reportaże i prezentacje z polskich i zagranicznych placów budowy. Wyposażenie naszych dziennikarzy to dyktafon, aparat i ...kalosze


 

Pośrednik Budowlany 1/2024

Z dumą oddajemy w ręce Czytelników najnowsze wydanie „Pośrednika Budowlanego”. Wyjątkowe, bo interaktywne. Już wcześniej można było jednym kliknięciem przenosić się ze stron magazynu na strony internetowe firm, o których pisaliśmy. Teraz można o wiele więcej!.

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 6/2023

Wreszcie jest i on – nasz flagowy magazyn, niezmiennie, od lat, arcyciekawy „Pośrednik Budowlany” 6/2023. Polecamy go uwadze naszych Czytelników wiedząc, że znajdą w nim wiele interesujących i unikatowych treści.

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 5/2023

Wieści ze Stalowej Woli kolejny raz zelektryzowały branżę. Nie były jednoznaczne – czy LiuGong wyprowadza się z Polski, czy zostaje? Jeśli zostaje, to gdzie będzie produkował maszyny, skoro oddał hale produkcyjne i pracowników Hucie Stalowa Wola?

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 4/2023

Z przyjemnością zapraszamy do lektury kolejnego wydania „Pośrednika Budowlanego”, które przygotowaliśmy specjalnie na „Poziom 308”. To największa impreza branży kruszywowej, a z pewnością najciekawsza cykliczna impreza branży maszynowej w Polsce. Zaproszenie skierowało nas Volvo Maszyny Budowlane, które wspólnie z grupą PGS już po raz czwarty zaprasza do Piławy Górnej!

Czytaj dalej...

Pośrednik Budowlany 3/2023

Czy to na plaży, czy w klimatyzowanym biurze, a może podczas przerwy na lunch warto sięgnąć po najnowsze wydanie magazynu „Pośrednik Budowlany – maszyny, narzędzia, sprzęt”. Co prawda sezon ogórkowy trwa, ale nie w naszej branży. To oczywiste, że lato to najlepszy czas na odwiedziny na placach budowy. A tych także w lecie przybywa, choćby dlatego, że w miastach z powodu wakacyjnych wyjazdów mieszkańców robi się luźniej, można więc zatem wyremontować, poprawić to i owo.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS