Komatsu Poland gra z WOŚP

Komatsu Poland gra z WOŚP

Choć do finału WOŚP jeszcze dwa tygodnie, wiele aukcji na ten cel już trwa. O dwóch firmach z naszej branży wspierających tę inicjatywę już pisaliśmy – w tym tygodniu do akcji włącza się Komatsu Poland. I od razu mega ambitnie, zapowiadając, że celem będzie pobicie własnego ubiegłorocznego rekordu funduszy zebranych w ramach WOŚP. Kto chce wiedzieć, co będzie można wylicytować tym razem? Zachęcamy jednak także do śledzenia social mediów Komatsu w kolejnych dniach, tam bowiem pojawiać się będą informacje o innych fantach i aukcjach.

Graj, licytuj, pomagaj razem z nami podczas 32. Finału WOŚP – apeluje Komatsu Poland. W poprzednich latach podczas aukcji wylicytować było można zupełnie nadzwyczajne, bo niedostępne w zwykły sposób i nie do kupienia tak po prostu wycieczki za koło podbiegunowe w miejsce pracy największych maszyn Komatsu. W sumie zebrano i przekazano na szczytny cel sumę 48 457,78 zł. Co pojawi się na orkiestrowych aukcjach w tym roku?
Już dziś są to modele maszyn Komatsu (https://allegro.pl/uzytkownik/komatsupoland1), ale kolejne fanty dołączą w najbliższych dniach. Sami jesteśmy ich ciekawi!
(mz)

Powrót na górę