Grausch i Grausch wyróżniony przez firmę Develon!

Grausch i Grausch wyróżniony przez firmę Develon!

Pod koniec lutego 2024 r. firma Develon zorganizowała w Walencji pierwszą Europejską Konferencję Dealerów pod hasłem ONWARDS 2024. W spotkaniu brało udział 161 uczestników, z których większość stanowił personel europejskich dealerów Develon z 23 krajów. Dołączyli do nich członkowie kierownictwa HD Hyundai Infracore z Korei, jak również kierownicy z różnych działów firmy. W uznaniu osiągnięć europejskim dealerom wręczono szereg nagród. Firma Grausch i Grausch Maszyny Budowlane z siedzibą w Złotkowie otrzymała wyróżnienie za najlepszą obsługę klienta Develon w Europie. Gratulujemy!

Konferencja w Walencji stanowiła platformę dla cennych spostrzeżeń, współpracy i możliwości kontynuacji wspólnych sukcesów zarówno dealerów jak i producenta na bardzo konkurencyjnym rynku sprzętu budowlanego.
W uznaniu osiągnięć za 2023 r. europejskim dealerom wręczono szereg nagród. Firma Grausch i Grausch Maszyny Budowlane z siedzibą w Złotkowie otrzymała wyróżnienie za najlepszą obsługę klienta Develon w Europie. Spółkę doceniono za całokształt działań umożliwiających kompleksową i płynną obsługę klienta, od sprzedaży po opiekę  posprzedażną. Czynniki takie jak organizacja pracy, dostępność części zamiennych, szkolenia czy zakup niezbędnych narzędzi stanowią o jak najlepszym przygotowaniu dystrybutora do szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby klientów. Grausch i Grausch spełnia te kryteria, a ponadto z sukcesem rozwija sieć sprzedaży i wzmacnia udział marki Develon w rynku maszyn budowlanych na terenie Polski. 
 
Seunghyun Oh, dyrektor generalny HD Hyundai Infracore, otworzył spotkanie przemówieniem
o doskonałych wynikach Develon od czasu rebrandingu w 2023 r. Mówił o osiągnięciach firmy, wprowadzeniu nowych produktów, silników oraz o nowych obiektach i rozwoju sieci dealerów
w Europie. Poza tymi osiągnięciami Develon koncentruje się na tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, mających kształtować przyszłość branży budowlanej oraz metod pracy. 
 
Oh opisał również ogólną sytuację na rynku i strategiczne kierunki firmy. Potwierdził rekordowo wysoki poziom globalnej produkcji koparek i ładowarek kołowych Develon oraz rekordową sprzedaż minikoparek w Europie. 
 
Od czasu wprowadzenia marki w zeszłym roku Develon rozwinął swoją ofertę produktów
i zainwestował w szeroki rebranding siedzib dealerów, co dodatkowo wzmocniło sieć sprzedaży w całej Europie. Współpraca oraz ciężka praca dealerów sprawiły, że zmiana marki przebiegła bezproblemowo i bez żadnych większych komplikacji.  
 
Ciągły rozwój od ponad 80 lat 
 
Zgodnie z motywem NAPRZÓD, Europejska Konferencja Dealerów pokazała uczestnikom, że Develon wykorzystuje sukcesy nowej marki. Sama nazwa, powstała z połączenia słów „DEVELoping” – „rozwój” oraz „ONwards” – „naprzód” wskazuje na osiągnięcia sięgające w Europie ponad 40 lat wstecz, a na świecie ponad 80 lat. Develon będzie kontynuować tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań, które umocnią pozycję marki jako globalnego leadera dostarczającego sprzęt i rozwiązania dla globalnej branży budowlanej.

Inf. prasowa Develon

Powrót na górę