Pojechać z Volvo do Eskilstuny?

Pojechać z Volvo do Eskilstuny?

To naprawdę wyjątkowa okazja! Każdy może wziąć udział w Volvo Days 2024 w szwedzkiej Eskilstunie. Trzeba tylko wylicytować ten wyjazd w jednej z aukcji WOŚP. Zostały 4 dni do końca licytacji!
– Dołącz do naszego zespołu na wyjątkowe Volvo Days w Szwecji w terminie 11-12 czerwca 2024! – zaprasza Volvo. – To Twoja szansa na niepowtarzalne doświadczenie i wsparcie szczytnej sprawy! Maszyny budowlane Volvo są na wyciągnięcie ręki. A co dokładnie można wylicytować?

Co zyska zwycięzca licytacji?

  • Udział w 2-dniowym wydarzeniu w Eskilstunie – Zwycięzca aukcji otrzyma dwuosobowe zaproszenie na ekskluzywne Volvo Days 2024, z możliwością uczestnictwa w prezentacjach, pokazach i testach najnowszych maszyn budowlanych Volvo.
  • Przejazd i zakwaterowanie – Volvo zapewnia transport oraz zakwaterowanie w komfortowym hotelu na czas trwania wydarzenia.
  • Niezapomniane wrażenia – Wyjątkowa okazja na bliskie spotkanie z marką Volvo, #ekipąVolvo oraz unikalne doświadczenia związane z branżą maszyn budowlanych.

Wszystkie zebrane środki z tej aukcji zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając tym samym 32. Finał WOŚP - Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

Link do aukcji

Powrót na górę