Wkrótce Intermat

Wkrótce Intermat

Francuskie targi ruszają już za tydzień, a my będziemy je starannie obserwować. Już dziś wiemy, że weźmie w nich udział ponad 1000 firm, co dowodzi, że ta forma prezentowania swoich maszyn, sprzętu i technologii jest nadal bardzo popularna. Jesteśmy zresztą zasypywani zapowiedziami światowych producentów, którzy widzą szansę na promowanie się w na Intermacie. W Paryżu odbędzie się także ponad 100 towarzyszących targom konferencji i różnego rodzaju eventów. Będą oczywiście efektowne pokazy na terenie zewnętrznym. Targi odbywać się będą w dniach 24-27 kwietnia. Co ciekawe, goście mogą liczyć na coś pysznego od organizatora!

Warto wejść na stronę organizatora, by przekonać się, co przygotowali wystawcy Intermatu. Maksymalnie ułatwiono odwiedzającym poruszanie się po terenie imprezy udostępniając wspaniałą interaktywną mapę.
https://intermatconstruction.plan-interactif.com/en/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=intermat-2024-conversion-J-7PE-fr&utm_content=cxpm&utm_term=visiteur#!/entities/0

Przygotowano także specjalną akcję oferując codziennie bezpłatnie atrakcyjne posiłki dla pierwszych wchodzących na tereny targów. W sumie przez 4 dni rozdanych będzie 30 tysięcy posiłków, ale kupony każdego dnia będą się wyczerpywały i obowiązuje zasada, kto pierwszy, ten lepszy. To zachęta dla tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na stronie Intermatu. Zamawiając wejściówkę online nic nie płacą, a mają szansę ominięcia kolejki do wejścia.

Targi odbywają się od środy 24 do soboty 27 kwietnia w godzinach 9-18
Paryskie centrum wystawiennicze Paris Nord Villepinte znajduje się 30 minut jazdy RER linia B z Paryża i 5 minut z lotniska CDG.

Powrót na górę