Nagrodzeni na targach Autostrada Nowa Infrastruktura

Nagrodzeni na targach Autostrada Nowa Infrastruktura

W nietypowym, kwietniowym, terminie odbyły się Targi Autostrada Nowa Infrastruktura. Jak wypadły – pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Ci, którzy liczyli, że wrócą czasy przepełnionych hal targowych i braku miejsca na terenie zewnętrznym, mogli się poczuć rozczarowani. Naszym zdaniem najważniejsze jednak, że do Kielc wróciła dobra energia i optymizm, bo choć chciałoby się widzieć więcej wystawców, to ważniejsi byli oglądający, a tych pojawiło się całkiem sporo. Naszą własną relację wprost z terenu Targów Kielce wysłaliśmy w ubiegłą środę. Dziś publikujemy kolejne informacje. Kogo wyróżniono, kto dostał medal?

Komisja konkursowa targów Autostrada Nowa Infrastruktura przyznała jedno wyróżnienie, które otrzymała firma Aebi Schmidt Polska za wielofunkcyjną zamiatarkę Flexigo 150 i pług odśnieżający Tarron HP.

Medale otrzymały firmy:

  • Kaliński za usługę regeneracji katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów.
  • PTM Polska za przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym.
  • KH Kipper za zabudowę kopalnianą W1RB - kompleksowe rozwiązanie transportowe.

Przyznano również nagrody TOP DESIGN za atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Zdaniem jury zasłiużyły na nie:
Agro-Sieć Maszyny
Mega – Zakład Produkcji pojazdów użytkowych i konstrukcji stalowych
Recykl organizacja odzysku
Nagrodę głównąTOP DESIGN za nowatorską, elegancką i kompleksową prezentację targową otrzymała firma Lausitz Energie Bergbau. (mz)

Powrót na górę