Z Varso Tower spadła szyba!
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Dział: Najnowsze
W nocy z niedzieli na poniedziałek z najwyższego budynku UE czyli warszawskiego drapacza chmur Varso Tower spadła szyba. Mieszkańcy opowiadają o huku, który wyrwał ich ze snu. Uszkodzone zostały trzy zaparkowane przy ulicy Chmielnej samochody. Na szczęście do zdarzenia doszło około 3 nad ranem, kiedy nie było w pobliżu ludzi. Na razie niewiele więcej wiadomo, jednak nie był pierwszy taki przypadek z szybą elewacyjną Varso Tower.
Nie podano na razie, z którego piętra spadła szyba. Budynek ma 53 piętra. W ubiegłym roku, we wrześniu, doszło do uszkodzenia szyby elewacyjnej na 11. piętrze. Jak podał zarządca budynku, wykruszone odłamki spadły wówczas na chodnik w okolicy ogródka kawiarni, ale również wtedy nikomu nic się nie stało, ponieważ nikogo tam nie było. (mz)