Michelin do ładowarek

Michelin do ładowarek

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe rozmiary opon z gamy MICHELIN CROSSGRIP. Ten uniwersalny model do maszyn rolniczych oraz przeładunkowych łączy komfort użytkowania, efektywność energetyczną z uniwersalnym zastosowaniem na różnorodnych nawierzchniach.
Gama MICHELIN CROSSGRIP do zastosowań rolniczych i przeładunkowych poszerza się o dwa nowe rozmiary – 400/70R20 i 480/80R26. Opony szczególnie dobrze sprawdzą się w miniładowarkach oraz ładowarkach teleskopowych.

Gama MICHELIN CROSSGRIP to kompaktowe opony do uniwersalnego i wszechstronnego zastosowania na drogach, trawie i śniegu przez cały rok. Pod względem technologicznym MICHELIN CROSSGRIP wyróżnia się głębokim bieżnikiem i zupełnie nową mieszanką gumową, dzięki czemu gwarantują osiągi niezależnie od warunków atmosferycznych, zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo operatorom maszyn;
oferują doskonałą przyczepność na śliskich nawierzchniach;
zwiększają produktywność i możliwości zastosowania.

Konstrukcja radialna MICHELIN CROSSGRIP zapewnia maksymalną zwrotność na twardych nawierzchniach i przy dużych prędkościach. Dzięki niskim oporom toczenia opona optymalizuje efektywność energetyczną maszyn, niezależnie od tego, czy są one napędzane silnikami spalinowymi czy elektrycznymi. Pozwala to na zmniejszenie zużycia paliwa, a także zwiększenie zasięgu pojazdu elektrycznego.

Nowa gama MICHELIN CROSSGRIP została poddana dogłębnym i rygorystycznym testom mającym na celu ocenę przyczepności i hamowania na ubitym śniegu,
w których uzyskała oficjalny certyfikat M&S. Potwierdza on, że opona jest niezawodna podczas użytkowania w warunkach zimowych.

Inf. prasowa Michelin

Powrót na górę