Innowacje Hitachi na targach Intermat

Innowacje Hitachi na targach Intermat

Na liczbę wystawców i frekwencję odwiedzających z pewnością nie będą narzekać organizatorzy zbliżającego się paryskiego Intermatu (24-27 kwietnia). To tam Hitachi Construction Machinery (HCME) zaprezentuje średnią koparkę ZX225USLC-7 wyposażoną w Xwatch Leica Geosystems 3D Avoidance System. To innowacyjne rozwiązanie poprawia bezpieczeństwo i wydajność na placu budowy, zapewniając dodatkową ochronę pracowników, jak i całego otoczenia maszyny.

Właściciele maszyn i ich operatorzy są w niezmiennie centrum uwagi przy projektowaniu maszyn Hitachi. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, model ZX225USLC-7 zapewnia doskonały widok na miejsce pracy, wspomagany przez system kamer Aerial Angle generujący widok z lotu ptaka w zakresie 270 stopni. Widoczność do przodu uległa dalszej poprawie. Opórcz konstrukcji szyby wpływ na to mają także nowe światła robocze LED i szersza wycieraczka.
Model Zaxis-7 zapewnia niski poziom hałasu i mniej wibracji w porównaniu z poprzednią generacją. Charakteryzuje się również szerszym o 15 cm otworem drzwiowym i powiększonym wnętrzem, większą przestrzenią na nogi oraz ergonomicznie zaprojektowaną konsolą i przełącznikami.

Model Zaxis-7 zużywa do 11% mniej paliwa niż poprzedni model. Wiodący w branży układ hydrauliczny TRIAS III firmy Hitachi zapewnia osiągnięcie wysokiego poziomu wydajności w każdym zastosowaniu.
Koparka ZX225USLC-7 jest dostosowany do różnorodnych potrzeb w miejscu pracy.
Ma wiodący w swojej klasie, bardzo krótki promień obrotu, wynoszący 1680 mm i opcjonalny lemiesz spycharki. Dzięki ulepszonemu systemowi obsługi osprzętu na monitorze można szybko zmieniać różne osprzętu.

Inf. prasowa Hitachi

Powrót na górę