Wacker Neuson z zerową emisją

Wacker Neuson z zerową emisją

Także firma Wacker Neuson pojawi się na tegorocznej edycji targów Bauma, które odbywać się będą między 24 a 30 października. Jako hasło przewodnie wybrano „Meet the Future”, a tematami, na które podzielona zostanie ekspozycja, są: zerowa emisja, łączność oraz innowacje. Wacker Neuson szykuje stoisko na terenie otwartym Nord, FN.915. Tam codziennie oglądać będzie można pokazy demonstracyjne w godzinach 10.30, 12.00, 14.00, 15.30 i 17.00.

Co zaprezentuje Wacker Neuson na Baumie 2022? Oprócz znanych już produktów o zerowej emisji – od ubijaków wibracyjnych po koparki – na targach zostanie pojawi się nowa elektryczna ładowarka kołowa i pierwsza zagęszczarka dwukierunkowa zasilana akumulatorem z napędem bezpośrednim, którą cechuje duża wydajność podczas zagęszczania. Pracując bez emisji spalin zagęszczarka daje możliwość zastosowania na obszarach chronionych, w wykopach, tunelach i pomieszczeniach bez szkody dla zdrowia operatora.
Inne z prezentowanych na Baumie rozwiązań to EquipCare Pro, oprogramowanie ułatwiające zarządzanie placem budowy. Dzięki niemu można zarządzać, dysponować i analizować wszystkie maszyny, urządzenia oraz materiały niezależnie od ich producenta bądź marki, zwiększając w ten sposób produktywność parku maszynowego.

Powrót na górę