Co to jest system Komatsu 3D-MG?

Co to jest system Komatsu 3D-MG?

Jest to niezawodny oraz intuicyjny wskaźnikowy system sterowania 3D do koparek.
Umożliwia wykonywanie wszystkich prac. Niezależnie od tego, czy jest to kopanie wykopu, przygotowywanie fundamentów, czy skarpowanie system Komatsu 3D-MG wspomaga pozycjonowanie łyżki dokładnie w zgodzie z projektem 3D. Wysokość i nachylenie krawędzi tnącej łyżki są nieustannie śledzone przy użyciu kombinacji sprawdzonych anten GNSS, precyzyjnych czujników nachylenia i graficznego oprogramowania.

Dokładny i niezawodny system 3D zwiększa produktywność operatorów koparek. Nowoczesny i duży 10-calowy wyświetlacz zapewnia czytelne oraz przejrzyste wskazania.
System Komatsu 3D-MG może być zamontowany na koparkach gąsienicowych, jak i kołowych. Przeznaczony jest zarówno do koparek Komatsu, jak i maszyn innych producentów.
Korzystając z dostępu do platformy zdalnej Smart Construction Remote można monitorować postępy prac koparki i przekazywać dane w czasie rzeczywistym pomiędzy maszyną a biurem.
W przypadku nowych koparek Komatsu system 3D-MG umożliwia również korzystanie z funkcji wagi (zapewniając dokładność do 5%).

Inf. i zdjęcia Komatsu Poland

Powrót na górę