Tłumnie w Kielcach

Tłumnie w Kielcach

Naszym zdaniem powrót nazwy „Autostrada” to doskonały pomysł. I już pierwsze kroki po terenie targów skłaniają nas do przypuszczeń, że nie jesteśmy w tym przekonaniu odosobnieni. Nastroje na targach Autostrada Nowa Infrastruktura są naprawdę świetne. I choć sceptycy wieszczyli ich klęskę, na naszych zdjęciach i relacjach na instagramie (posbud.pl) sami zobaczycie, ile pojawiło się tu maszyn.
Oczywiście do czasów przedcovidowych na razie jeszcze daleko, ale wszystko jest na dobrej drodze. Co na targach najważniejsze – publiczność – dopisała. To najbardziej cieszy, bo choćby udało się tu ściągnąć kilkuset wystawców i żadnych odwiedzających, nie można by mówić o sukcesie. Przede wszystkim nikt by nie przyjechał na tę imprezę drugi raz. A tak? Niech żałują ci, których to omija ;-)

Jesteśmy w Kielcach. Stoisko F25 Zajrzyjcie, zapraszamy.

Z terenu Targów Kielce relacje przekazują: Janek Izydor Barański i Magdalena Ziemkiewicz.

Co chcielibyśmy polecić specjalnej uwadze naszych Czytelników!

SUNWARD

Krzysztof Karasiński (z prawej): Targi są dla nas okazją, by pokazać swoje maszyny. Szczególną uwagę zwiedzających chciałbym zwrócić na nasz flagowy model SWE90UF-2PB. To bardzo kompaktowa koparka gąsienicowa z japońskimi podzespołami i silnikiem marki Yanmar. Maszyna posiada trzykrotnie łamane ramię, klimatyzowaną kabinę, a jej jakość i wydajność sprawia, że doskonale sprawdza się na wymagającym rynku maszyn budowlanych.

KH KIPPER

Łukasz Karczewski: Na Targach mamy premierę naszej nowej wywortki kopalnianej. Jest ponadstandardowo szeroka, jej ładowność wynosi 40 ton, a pojemność 25 metrów sześciennych. Wykonana ze specjalnej stali Hardox 500 Tuf, wyposażona w system kontroli przechyłu, z informacjami o załadunku, które trafiają bezpośrednio do chmury – to prawdziwie zdigitalizowany produkt.
Targi Autostrada są dla nas szczególne z uwagi na bliskość naszej siedziby – traktujemy tę imprezę niemal jak domową. Wielu naszych klientów tutaj przyjeżdża. Jesteśmy obecni na rynkach całej Europy, ale uważamy, że polski rynek wciąż ma ogromny potencjał.

POLTRAILERS CENTRUM NACZEP

Daniel Cieśla: Na Autostradzie jesteśmy po raz pierwszy. Przyjechaliśmy z nową marką Humbaur. To niemiecki producent naczep i przyczep niskopodwoziowych oraz budowlanych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tej marki. Te naczepy wyróżnia w pełni ocynkowana konstrukcja, szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny i wysoka jakość. Dzięki takim naczepom możliwe jest transportowanie różnego rodzaju pojazdów i sprzętu budowlanego. Nasi klienci mogą liczyć na duże możliwości konfiguracji zamówienia. 

 

Powrót na górę