Elkon Polska podsumowuje rok

Elkon Polska podsumowuje rok

Udany rok to idealny powód, by powspominać sukcesy ostatnich 12 miesięcy i poczynić ambitne plany na przyszłość. W 2022 roku Elkon Polska wzmocnił pozycję wiodącego dostawcy węzłów betoniarskich w Polsce. Jak i cała branża, i ta firma musiała borykać się z różnego rodzaju problemami, a jednak dzięki wyrobieniu sobie dobrej marki, cieszy się zaufaniem wiernych klientów. To zaś skłania ich do zakupu kolejnych jednostek węzłów betoniarskich. W ubiegłym roku premierę miały dwa – ELKON Quick Master 135 oraz Mix Master 30.

Dla firmy ELKON Polska miniony rok w kontekście oferty biznesowej to przede wszystkim premiera nowej generacji bestsellerowych węzłów betoniarskich ELKON Quick Master – 135 oraz Mix Master 30, które zostały zaprezentowane szerokiej publiczności w Monachium podczas targów Bauma 2022.
Oczywiście ELKON POLSKA był zmuszony mierzyć się także z różnego rodzaju niedogodnościami nękającymi całą branżę. Na szczęście firma ma wiernych klientów, którzy zakupili od niej już po dwie-trzy jednostki węzłów betoniarskich, co z jednej strony świadczy o niezawodności urządzeń, a z drugiej o przywiązaniu użytkowników do marki ELKON. Więcej o nich przeczytać można w „Pośredniku Budowlanym” 6/2022

Powrót na górę