Zapraszamy do facebooka i na nasz instagram!

Nie możemy pozbawiać naszych Czytelników możliwości podglądania takich imprez, jak targi niemal na żywo. Zapraszamy zatem do naszego facebooka, gdzie w momentach gdy w branży dzieje się coś ciekawego, możecie liczyć na naszą szybką reakcję. Jeszcze szybszy i bardziej efektowny jest instagram, który będziemy teraz aktualizować częściej. Dysponując różnymi kanałami dotarcia do odbiorców jesteśmy w stanie zaoferować im te same treści podane na rozmaite sposoby – aby każdy znalazł u nas swoje ulubione medium.

Dlaczego instagram? To po prostu najpopularniejsza teraz forma kontaktu z odbiorcami. Typowo smarfonowa. Smartfony są ważnym elementem życia wielu osób, są ich oknem na świat; chcemy, docierać także i do nich takim przekazem, który jest na pewno lżejszy, zabawniejszy ale i najbardziej aktualny. Oraz bardzo atrakcyjny – to fakt!
Zapraszamy już dziś – w tym tygodniu oba miejsca zdominowane są przez poznańskie targi, ale i w kolejnych dniach. Posty, rolki i relacje pełne będą atrakcyjnych treści. Będziemy tam także zapowiadać artykuły, które będą się ukazywać na łamach Pośrednika Budowlanego. Jeśli jesteście obecni w tych miejscach, zaglądajcie do nas, zapraszamy! (mz)

 

Powrót na górę