Złoci medaliści MTP

Złoci medaliści MTP

To wyróżnienie przyznaje się, jak i na innych światowych imprezach, na długo przed ich rozpoczęciem, a podczas targów uroczyście się je wręcza. Jury MTP w tegorocznej edycji INTERMASZU wyróżniło Złotymi Medalami ładowarkę kołową Kramer 5095 (Kramer Werke GmbJ) wystawianą przez firmę HKL Baumaschinen Polska oraz mini żuraw Jekko JF235 firmy Jekko Polska.

Ładowarka kołowa Kramer 5095 wyróżnia się swoim dynamicznym napędem na wszystkie koła oraz imponującym udźwigiem. Wszystkie koła skrętne i stała rama pozwalają na poruszanie się maszyny w każdym terenie, zapewniając wysoką wydajność, zwrotność i niespotykaną stateczność.
Nowoczesna jednostka napędowa spełnia najnowsze normy emisji spalin przy użyciu katalizatora oksydacyjnego i DPF, eliminując konieczność stosowania AdBlue. Model 5095 może być użytkowany z łyżkami o pojemności od 0,95 m³ do 1,5 m³, zachowując jednocześnie niską wysokość konstrukcyjną.

Mini żuraw Jekko JF235 to kompaktowe urządzenie o ogromnej mocy, idealny do pracy w ciasnych przestrzeniach. Zaawansowane funkcje, łatwość manewrowania i bezpieczeństwo gwarantują jego wydajność na każdym placu budowy.
Żuraw Jekko JF235 zdobył nie tylko Złoty Medal MTP, ale także Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Intermasz. Nasze gratulacje!

Jak podkreślają MTP Złoty Medal to zaszczytne wyróżnienie przyznawane firmom, których produkty i innowacje wnoszą istotny wkład w rozwój branży i podnoszą standardy jakości.
(mz)

Fot. Janek Izydor Barański

Powrót na górę