Elektryczne premiery Avanta

Elektryczne premiery Avanta

Fiński producent ładowarek kompaktowych Avant Tecno zaprezentował wczoraj w siedzibie firmy w Ylöjärvi dwa modele w pełni elektrycznych ładowarek nowej generacji Avant e513 i Avant e527. Jak zadeklarowano, praca ładowarką elektryczną staje się teraz bardziej wydajna niż kiedykolwiek i to nawet w ekstremalnych, zimowych warunkach.

Avant Tecno przedstawił odnowioną serię e i trzecią generację w pełni elektrycznych ładowarek, w których dzięki zastosowaniu akumulatorów o unikatowej technologii poprawiono wydajność, bezpieczeństwo, czas pracy i trwałość maszyn. Nasza redakcja brała udział w fińskiej premierze. Wiedzą o tym nasi instagramowi followersi tam bowiem relacje zdjęciowe i filmowe pojawiają się czasem niemal w czasie rzeczywistym.

Modele Avant e513 i Avant e527 dołączają do serii Avant e zastępując ładowarki e5 i e6. Weszły do produkcji w styczniu tego roku. Co najważniejsze, nowe ładowarki wyposażone są w akumulatory Avant OptiTemp (13 kWh i 27 kWh) produkowane przez spółkę zależną Avant Tecno - Avant Power. Unikalna na skalę światową technologia akumulatorów
wznosi pojemność na zupełnie nowy poziom, a gęstość energii akumulatorów należy do najlepszych na świecie. System zarządzania temperaturą akumulatorów litowo-jonowych gwarantuje ich taką samą wydajność zarówno w wysokich, jak i ekstremalnie niskich temperaturach. Akumulatory ​​Avant OptiTemp są również bardzo bezpieczne.

Nowe ładowarki Avant e513 i Avant e527 są niemal identyczne, jedyną różnicą jest pojemność akumulatorów.
Avant e513 (13 kWh) to dobry wybór do krótkotrwałego, ciągłego użytkowania – na przykład w zastosowaniach komunalnych i drobnych pracach budowlanych. Ładowarka Avant e527 (27 kWh) z większym akumulatorem jest idealna do wymagających profesjonalnych zastosowań. Budowlanych oraz rozbiórkowych.

Więcej o nowych ładowarkach przeczytać będzie można w Pośredniku Budowlanym 1/2024

Powrót na górę