Gravit z nagrodą Manitou Dealer Excellence

Gravit z nagrodą Manitou Dealer Excellence

Jak informuje Manitou Polska, firma Gravit, wieloletni delaer Manitou i partner handlowy został uhonorowany nagrodą Manitou Dealer Excellence za 2023 rok. Polska firma otrzymała ten tytuł w 2023 roku jako jedyny dealer Manitou na całym świecie. Wyróżnienie przyznano za innowacyjny projekt stworzenia centrum Manitou, który firma Gravit zgłosiła w ramach programu wspierania inicjatyw dealerskich.

– Jest to inicjatywa, która nie tylko wyznacza nowe standardy w branży, ale również znacząco przyczyni się do wzrostu dostępności naszych maszyn i usług dla klientów w Polsce – podkreśla Manitou Polska. - Projekt, reprezentujący najwyższy poziom profesjonalizmu i innowacyjności, został wybrany spośród wielu zgłoszeń ze względu na jego potencjał w kreowaniu wartości dodanej dla klientów oraz wzmocnieniu pozycji Manitou na rynku.

Jesteśmy pionierami w wprowadzaniu nowych standardów na polski rynek dealerów maszyn budowlanych, komunalnych i rolniczych. Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, wynajem i serwis maszyn Manitou, ale także dostęp do szerokiej gamy części zamiennych i osprzętu, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy – pisze na swoich mediach społecznościowych Gravit.
Dziękujemy naszym wszystkim Klientom i Partnerom za zaufanie. To dzięki Wam możemy nieustannie rozwijać się i ustanawiać nowe standardy w branży. Wspólnie stawiamy na sprawdzone rozwiązania i to nasza wspólna historia sukcesu.

Gratulacje od nas dla firmy Gravit!

Powrót na górę