Steelwrist na targach Intermat

Steelwrist na targach Intermat

Jak ostatnio przypominaliśmy, w Paryżu w dniach 24-27 kwietnia na targach Intermat wystawiać się będzie tysiąc firm. Wśród nich w interaktywnym stoisku XT6-A091 firma Steelwrist, która zademonstruej, w jaki sposób jej tiltrotatory, automatyczne szybkozłącza SQ i narzędzia robocze mogą zwiększać wydajność koparek. Będzie to pierwsza okazja zapoznania się z najnowszymi produktami Steelwrist prezentowanymi podczas niedawnej premiery w Hamburgu.

Jedną z głównych atrakcji stoiska Steelwrist będzie pokaz na żywo dwóch koparek wyposażonych w automatyczne szybkozłącza SQ50 i tiltrotatory X12. Obie koparki będą korzystać z tego samego zestawu narzędzi roboczych hydraulicznych i mechanicznych oraz łyżek. Maszyny wyposażone będą w technologię Steelwrist SQ, dlatego operatorzy będą mogli zmieniać narzędzia robocze zasilane hydraulicznie bez opuszczania kabiny.
W pokazach weźmie udział elektryczna minikoparka wyposażona w szybkozłącze uchylne Steelwrist TCX, zapewniające funkcję przechylania dla najmniejszych koparek. Innowacyjne szybkozłącze uchylne TCX znalazło się na krótkiej liście do przyznania nagrody Intermat Innovation Award w kategorii robót ziemnych, wyburzeń i transportu

– Obecność Steelwrist na targach Intermat 2024 pokazuje nasze silne zaangażowanie w dynamiczny rynek francuski, na którym operatorzy i wykonawcy dostrzegają wzrost wydajności oferowany przez nasze produkty i rozwiązania. Nie mogę się doczekać, aby po raz pierwszy podzielić się naszymi najnowszymi produktami i innowacjami z szerszą publicznością – mówi Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist.

W czwartek 25 kwietnia w godzinach 10-11 w stoisku Seelwrist, członka-założyciela Open-S Alliance odbędzie się spotkanie poświęcone inicjatywie ustanowienia otwartego standardu branżowego utomatycznych szybkozłączy do koparek. Celem Open-S jest zapewnienie globalnej wymienności między szybkozłączami, tiltrotatorami inarzędziami roboczymi różnych producentów.

Open-S Alliance został również nominowany do nagrody Intermat Innovation Award w kategorii robót ziemnych, wyburzeń i transportu, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni pierwszego dnia wystawy, 24 kwietnia.

– Globalny standard branżowy Open-S jest korzystny zarówno dla właściciela maszyny, jak i dla całej branży. Może zapewnić właścicielom maszyn swobodę wyboru między producentami i nie jest zamknięty w jednym zastrzeżonym rozwiązaniu – mówi Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist

Po więcej nowości zapraszamy do stoiska firmy Steelwrist podczas targów Intermat.

(Inf. prasowa Steelwrist)

Powrót na górę