Drugie życie Iveco

Drugie życie Iveco

Iveco wprowadza nową markę - IVECO CERTIFIED PRE-OWNED (Certyfikowane Pojazdy Używane), stworzoną do sprzedaży używanych pojazdów, która swoim działaniem obejmie również pojazdy elektryczne, zapewniając namacalny i zrównoważony wkład w dekarbonizację sektora. IVECO jako jedna z pierwszych firm w Europie inspirując wymianę flot, oprócz pojazdów napędzanych olejem napędowym, wprowadziła na rynek także używane pojazdy napędzane gazem ziemnym.

Nowa marka  IVECO opiera się o 10 filarów:

CERTYFIKOWANE PRODUKTY: przed wprowadzeniem na rynek, pojazdy IVECO CERTIFIED PRE-OWNED przechodzą serię kontroli i inspekcji, które przebiegają zgodnie ze szczegółowo ustaloną procedurą, stanowiącą gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ: aby spełnić wszystkie wymagania klientów, pojazdy są podzielone na trzy kategorie - PREMIUM, PLUS i STANDARD – w oparciu o ich specyficzne cechy, takie jak wiek, przebieg i wykonane naprawy.

CERTYFIKOWANA SIEĆ SPRZEDAŻY: sieć IVECO CERTIFIED PRE-OWNED jest obecna w ponad 25 krajach, a zespół profesjonalistów wspiera klientów w wyborze używanego pojazdu najlepiej dostosowanego do ich potrzeb.

CERTYFIKOWANA GWARANCJA: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED oferuje program przedłużonej gwarancji, ważny w całej Europie przez okres do 36 miesięcy, który można dostosować do potrzeb biznesowych klienta.

CERTYFIKOWANE USŁUGI OBSŁUGOWE: usługi mają na celu maksymalizację czasu sprawności dzięki monitorowaniu pojazdu w czasie rzeczywistym, zdalnej diagnostyce, planowanym programom konserwacji i napraw, a także działaniom zapobiegawczym w preferowanym warsztacie IVECO w razie potrzeby.

CERTYFIKOWANE CZĘŚCI ZAMIENNE: jakość i niezawodność są certyfikowane przez IVECO poprzez wysokiej jakości oryginalne części zamienne IVECO, które w połączeniu z profesjonalnymi umiejętnościami techników IVECO gwarantują spokój ducha.
 
CERTYFIKOWANY ASSISTANCE: pakiety TOPCARE dbają o to, co najważniejsze – bezpieczeństwo ludzi, pojazdów oraz ładunku.
 
CERTYFIKOWANA ŁĄCZNOŚĆ: usługi telematyczne pomagają zmniejszyć zużycie paliwa, zoptymalizować trasy i poprawić styl jazdy poprzez raportowanie i analizę wydajności pojazdu, zapewniając bardziej produktywną i wydajną działalność przy niższych kosztach operacyjnych.
 
CERTYFIKOWANE WSPARCIE SERWISOWE: w razie potrzeby całodobowa infolinia 24/7 zapewnia dostęp do 2000 punktów serwisowych w całej Europie. Ponadto każdy warsztat IVECO jest w stanie zaoferować skuteczne i szybkie wsparcie. 
 
CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA FINANSOWE: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED uzupełnia swoje usługi o rozwiązania finansowe, które zaspokajają różne potrzeby z podejściem zorientowanym na przyszłość, poprzez analizę ciągłej ewolucji rynku, wykorzystywanie nowych technologii i tworzenie synergii z wyspecjalizowanymi partnerami.

Powrót na górę