Elektryczna koparka SANY debiutuje w Europie

Elektryczna koparka SANY debiutuje w Europie

SANY Group zaprezentowała na rynku holenderskim koparkę elektryczną SY215E. Jest to pierwsza średniej wielkości koparka elektryczna SANY sprzedawana poza Chinami. SANY wybrało Holandię na pionierski rynek swoich maszyn zasilanych elektrycznie. Prototyp, który pojawił się w maju, wzbudził duże zainteresowanie i spółka otrzymała liczne zamówienia na przedsprzedaż maszyny.

Pojazd SY215E o masie całkowitej 232 000 kg dysponuje maksymalną wysokością kopania 9600 mm i maksymalną głębokością kopania 6255 mm oraz jest dostępny w wersjach z szerokością gąsienic 600 mm, 700 mm, 800 mm i 900 mm. Ta zasilana w pełni elektrycznie maszyna zaprojektowana z myślą o rynku europejskim oferuje oszczędność, wygodę, doskonałe parametry i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Oszczędność: SY215E z akumulatorem o pojemności nominalnej 422 kWh i czasie działania 5–7 godzin pozwala zaoszczędzić około 21 560 € rocznie w porównaniu do tradycyjnych koparek.
Nowa kabina C12 zapewnia środowisko pracy o niskim poziomie hałasu, a podwójne szybkie ładowanie pozwala na pełne naładowanie akumulatora w 70 minut. Maszyna zachowuje stabilność na wysokościach powyżej 4000 metrów, w tym w tunelach i małych kopalniach.
Duży ekran dotykowy HD, inteligentna diagnoza usterek i aktualizacje systemu operacyjnego online ułatwiają obsługę maszyny. Wielopoziomowe zabezpieczenia wysokiego napięcia zapewniają bezpieczną obsługę.

SANY, globalny lider w dziedzinie projektowania maszyn budowlanych, dba o dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. W 2023 r. spółka SANY wprowadziła ponad 40 nowych produktów elektrycznych, osiągając przychody ze sprzedaży na poziomie 449,4 mln USD. SANY nieustannie kładzie nacisk na innowacje i promowanie transformacji energetycznej w Europie, oferując najlepszej jakości produkty, usługi i wsparcie.

Powrót na górę