Manitou na uniwersytecie w Nantes

Manitou na uniwersytecie w Nantes

Już po raz czwarty Manitou zaprosiło gości na coroczne spotkanie pod hasłem „On the way up”, a poświęcone kwestiom zrównoważonego rozwoju. Impreza odbywała się na Uniwersytecie w Nantes, była jednak także jednocześnie globalnie dostępna online, docierając do współpracowników, dostawców, klientów i studentów z 40 krajów. Tematem przewodnim spotkania był zrównoważony rozwój.

Grupa Manitou dąży do zademonstrowania złożoności społeczeństwa, w którym działa, oraz różnych dźwigni środowiskowych, które można wykorzystać do przyspieszenia rozwoju przejścia na coraz bardziej zrównoważony model gospodarki. Do najważniejszych punktów programu zaliczają się temat gospodarki o obiegu zamkniętym i rozwiązań w zakresie dekarbonizacji Dzięki współpracy można w tych obszarach działać szybciej.

Jak podkreślił Michel Denis, prezes i dyrektor generalny Manitou Group, czwarta edycja imprezy „On the way up” pozwala francuskiej firmie wyróżnić najlepsze praktyki, inicjatywy i partnerów, którzy umożliwiają szybsze działanie i współpracę, W perspektywie długoterminowej pilną sprawą jest codzienne działanie Manitou Group związane z podejmowaniem decyzji, których skutki mogą mieć wpływ na najbliższe 10-20 lat. Dokonywanie właściwych wyborów już dziś jest niezwykle istotne – mówił szef Manitou Group. A my niezmiennie wprawiamy świat w ruch” - dodał.

Inf. prasowa Manitou

Powrót na górę